Reportaż ślubny

Planujesz ślub i wesele? Znakomicie. Zajmiemy się filmem i zdjęciami. Wykonamy dla Ciebie wysokiej jakości, nowoczesny film ślubny o długości od 7 do 60 minut. W naszych filmach znajdują się elementy reportażu, klipy muzyczne, monologi, narracje. Do ich wykonania wykorzystujemy profesjonalny sprzęt filmowy, gimbale, drony oraz rejestratory dźwięku. Wykonujemy filmy na najwyższym poziomie. Reportaże ślubne. Możemy również zrobić z Wami zdjęcia plenerowe. Bieszczady, Alpy, Himalaje. Gdziekolwiek zechcecie.

Zostałeś zaproszony na wesele? Mamy dla Ciebie pomysł na prezent. Niepowtarzalne ujęcia ślubne z drona w dniu uroczystości. Wykonamy zdjęcia i filmy z drona, które będziesz mógł podarować młodej parze w ramach prezentu. Nasze ujęcia mogą być również wykorzystane w produkcjach innych zespołów filmowych.

Proponujemy również zaproszenia ślubne w wersji multimedialnej, na których w zaskakujący sposób zaprosicie gości. Współpracujemy z charakteryzatorami i instruktorami tańca, którzy niejednokrotnie mogą być niezastąpieni w tworzeniu wyjątkowego filmu.

Podsumowanie oferty DronPolska.

Oferujemy surowe zdjęcia i filmy z drona do dalszej obróbki. Wykonamy również w pełni profesjonalny, zmontowany i gotowy film weselny wraz z trailerem. Zajmiemy się również fotografiami oraz przygotujemy oryginalne multimedialne zaproszenia ślubne.

Zamknij